אודות

משרד עורכי דין איתמר פלג ושות׳

עורךהדין איתמר פלג, מייסד ובעל משרד עורכיהדין איתמר פלג ושות', בוגר תואר ראשון (L.L.M) מהמסלול האקדמיהמכללה למנהל, הוכר כמצטיין במהלך התואר ונטל חלק בתכנית המצטיינים הייחודית והיוקרתית של הפקולטה למשפטים. את דרכו המקצועית, החל עו"ד פלג במגזר הציבורי, בפרקליטות מחוזמרכז ובהמשך, הועסק במגזר הפרטי, במשרד מהמובילים בישראל בתחום הפלילי והצווארון לבן. לאחר מכן, פנה עו"ד פלג לדרך עצמאית וייסד את משרדו הזוכה לשבחים רבים ובמקביל, נבחר ע"י לשכת עורכי הדין לייצג עורכי דין בפני בית הדין המשמעתי, במסגרת קובלנות בסוגיות אתיקה מקצועית. 

במרוצת השנים, טיפל עו"ד פלג באינספור תיקים, מהפשוטים ועד המורכבים והחמורים ביותר, ביניהם תיקים בעלי פרופיל תקשורתי גבוה ובתוך כך, לעו"ד פלג ערך מוסף מעצם הניסיון שצבר בעבודתו בפרקליטות, באופן המאפשר לו לנתח כל תיק ותיק גם מנעלי התביעה, תוך הכרת האינטרסים והשיקולים המנחים את מקבלי ההחלטות. 

 

משרד עו"ד פלג דוגל בהבנה עמוקה של המשפט הפלילי כמו גם תחומי משפט נוספים, עובד בשיתוף פעולה הדוק עם מומחים בתחומים שונים ובקיא בפסיקות בתי המשפט המתעדכנות חדשות לבקרים. הודות לכל אלו, למשרד זקופות הצלחות שלעיתים אף לא יאומנו עבור לקוחותיו, בפרט בתחום סגירת תיקים ומניעת העמדה לדין פלילי.

עו"ד פלג מחזיק באופן עקרוני במדיניות שלפיה יש להשקיע מאמצים רבים בהליכים הקודמים למשפט ולמצותם, מתוך מטרה למנוע הגשת כתב אישום. ובאם הוגש כתב האישום, לפעול ללא לאות להשגת זיכוי או ענישה מופחתת, כל תיק ע"פ נסיבותיו.

עו"ד פלג מאמין בעבודה קשה, שיטתית ונחושה, המבוססת על ערכים של מצוינות, חשיבה ביקורתית ויצירתית, העמקה בפרטים ובאורך רוח. לצד זאת, פועל עו"ד פלג כצוות עם לקוחותיו, בשקיפות מלאה, אנושיות ובדיסקרטיות מוחלטת.

עו"ד פלג מלווה את לקוחותיו החל משלב החקירה ולאורך ניהול כל ההליך המשפטי, לרבות בהליכי מעצר וערעור, הליכים מנהליים ומשמעתיים, ובתוך כך, מנגיש ללקוח בשפה ברורה ובהירה את מצבם לאשורו, מורכב וקשה ככל שיהיה

עורךהדין איתמר פלגמייסד ובעל משרד עורכיהדין איתמר פלג ושות', בוגר תואר ראשון (L.L.M) מהמסלול האקדמי – המכללה למנהלהוכר כמצטיין במהלך התואר ונטל חלק בתכנית המצטיינים הייחודית והיוקרתית של הפקולטה למשפטיםאת דרכו המקצועיתהחל עו"ד פלג במגזר הציבוריבפרקליטות מחוזמרכז ובהמשךהועסק במגזר הפרטיבמשרד מהמובילים בישראל בתחום הפלילי והצווארון לבןלאחר מכןפנה עו"ד פלג לדרך עצמאית וייסד את משרדו הזוכה לשבחים רבים ובמקבילנבחר ע"י לשכת עורכי הדין לייצג עורכי דין בפני בית הדין המשמעתיבמסגרת קובלנות בסוגיות אתיקה מקצועית. 

במרוצת השניםטיפל עו"ד פלג באינספור תיקיםמהפשוטים ועד המורכבים והחמורים ביותרביניהם תיקים בעלי פרופיל תקשורתי גבוה ובתוך כךלעו"ד פלג ערך מוסף מעצם הניסיון שצבר בעבודתו בפרקליטותבאופן המאפשר לו לנתח כל תיק ותיק גם מנעלי התביעהתוך הכרת האינטרסים והשיקולים המנחים את מקבלי ההחלטות. 

לייעוץ ראשוני

מוזמנים ליצור איתנו קשר או להשאיר פרטים.
טלפון: 077-3320239
פקס: 077-3320238
מקרים דחופים: 050-8151527
גרוזנברג 14 קומה 7 תל אביב | Office@ipeleg-law.com

    דילוג לתוכן